hi_force_mb430_110_105
HI-FORCE MB430-110-105 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 110 x 105 x 2.5 mm
  • Key width outside 110 mm
  • Spanner size inside 105 mm
  • Wall thickness 2.5 mm