hi_force_mb430_110_95
HI-FORCE MB430-110-95 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 110 x 95 x 7.5 mm
  • Key width outside 110 mm
  • Spanner size inside 95 mm
  • Wall thickness 7.5 mm