hi_force_mb430_115_100
HI-FORCE MB430-115-100 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 115 x 100 x 7.5 mm
  • Spanner size outer 115 mm
  • Spanner size inside 100 mm
  • Wall thickness 7.5 mm