hi_force_mb430_130_115
HI-FORCE MB430-130-115 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 130 x 115 x 7.5 mm
Product description
  • Technical data:
  • Reducer hexagon for hydraulic torque spanner TW430NRH
  • Spanner size outer 130 mm
  • Spanner size inside 115 mm
  • Wall thickness 7.5 mm