hi_force_mb430_145_110
HI-FORCE MB430-145-110 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 145 x 110 x 17.5 mm
  • Key width outside 145 mm
  • Key width inside 110 mm
  • Wall thickness 17.5 mm