hi_force_mb430_145_130
HI-FORCE MB430-145-130 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 145 x 130 x 7.5 mm
  • Key width outside 145 mm
  • Spanner size inside 130 mm
  • Wall thickness 7.5 mm