hi_force_mb430_90_80
HI-FORCE MB430-90-80 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 90 x 80 x 5.0 mm
  • Spanner size outer 90 mm
  • Spanner size inside 80 mm
  • Wall thickness 5.0 mm