hi_force_mb430_95_85
HI-FORCE MB430-95-85 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 95 x 85 x 5.0 mm
  • Spanner size outer 95 mm
  • Spanner size inside 85 mm
  • Wall thickness 5.0 mm