hi_force_mb54_50_46
HI-FORCE MB54-50-46 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 50 x 46 x 2 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW54NRH
  • Key width outside 50 mm
  • Key width inside 46 mm
  • Wall thickness 2 mm