hi_force_mb54_65_60
HI-FORCE MB54-65-60 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 65 x 60 x 2.5 mm
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Product description
  • Reducing hexagon for hydraulic torque spanner TW54NRH
  • Spanner size outer 65 mm
  • Key width inside 60 mm
  • Wall thickness 2.5 mm