hi_force_mb54_75_70
HI-FORCE MB54-75-70 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH54NRH, 75 x 70 x 2.5 mm
  • Spanner size outer 75 mm
  • Spanner size inside 70 mm
  • Wall thickness 2.5 mm