action_do4010_0_060
ACTION DO4010-0-060 percussion cap 1" x 60
Key features according to our expert
  • Socket size: 60 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 87 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981103560
  • Supplier number: ACTION DO4010-0-060
Socket size
60 mm
Connection size
1"
Length
87 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
60 mm