action_do4010_0_075
ACTION DO4010-0-075 percussion cap 1" x 75
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Socket size: 75 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 98 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981006670
  • Supplier number: ACTION DO4010-0-075
Socket size
75 mm
Connection size
1"
Length
98 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
75 mm