action_do4010_0_080
ACTION DO4010-0-080 percussion cap 1" x 80
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Socket size: 80 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 100 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981102228
  • Supplier number: ACTION DO4010-0-080
Socket size
80 mm
Connection size
1"
Length
100 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
80 mm