action_do4010_1_032
ACTION DO4010-1-032 percussion cap 1" x 32 deep
Key features according to our expert
  • Socket size: 32 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 100 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981139439
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-032
Socket size
32 mm
Connection size
1"
Length
100 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
32 mm