action_do4010_1_085
ACTION DO4010-1-085 percussion cap 1" x 85 deep
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
Key features according to our expert
  • Socket size: 85 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 140 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981029556
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-085
Socket size
85 mm
Connection size
1"
Length
140 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
85 mm