action_do6051r010
ACTION DO6051R010 percussion cap 3/8" x 10 deep magnetic
Key features according to our expert
  • Socket size: 17 mm
  • Connection size: 3/8"
  • Length: 55 mm
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981063185
  • Supplier number: ACTION DO6051R010
Socket size
17 mm
Connection size
3/8"
Length
55 mm
L1 mm
25
D1 mm
16,5
Drawing
A
D2 mm
19
L2 mm
5
A/f mm/inch
10 mm