carat_cudg115300
CARAT CUDG115300 standard grinding head for concrete 115 x 22,23 mm
Product description:
  • Concrete standard, type dg
Key features according to our expert
  • (Disc) diameter: 115 mm
  • Connection size: 22,2 mm
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452000823
  • Supplier number: CARAT CUDG115300
(disc) diameter
115 mm
Connection size
22,2 mm