carat_eb06142010
CARAT EB06142010 Brilliant concrete drill bit 61 x 420mm 1/2" wet
  • Laser welded, thus 100% guarantee against weld breakage.
Key features according to our expert
  • Diameter: 61 mm
  • Length: 400 mm
  • Connection size (machine): 1 1/4"
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452022764
  • Supplier number: CARAT EB06142010
Diameter
61 mm
Length
400 mm