conti_at1080075gen3
CONTI AT1080075GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 800 x 75 mm red
344.03 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 800
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 75 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 800 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817119603
  • Supplier number: CONTI AT1080075GEN3
Pitch
10 mm
Width
75 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
800 mm