conti_at20150032
CONTI AT20 1500 32 Conti Synchroflex timing belt - AT20150032
305.85 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
Key features according to our expert
  • Length: 1500
  • Pitch: 20 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1500 mm
  • Number of teeth: 75
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817215244
  • Supplier number: CONTI AT20150032
Length
1500
Pitch
20 mm
Width
32 mm
Nominal length
1500 mm