conti_at335132
CONTI AT3 351 32 Conti Synchroflex timing belt - AT335132
76.57 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Delivered from Belgium
Product description:
  • Polyurethane timing belts for the lower and medium power range
Properties:
  • Maintenance-free
Key features according to our expert
  • Length: 351
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 351 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817113250
  • Supplier number: CONTI AT335132
Pitch
3 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX
Nominal length
351 mm