conti_at354920
CONTI AT3 549 20 Conti Synchroflex timing belt - AT354920
58.33 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 549
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 549 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817113977
  • Supplier number: CONTI AT354920
Pitch
3 mm
Width
20 mm
Nominal length
549 mm