conti_at339916gen3
CONTI AT339916GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 399 x 16 mm red
50.17 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 399
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 399 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102063
  • Supplier number: CONTI AT339916GEN3
Pitch
3 mm
Width
16 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
399 mm