conti_at34506gen3
CONTI AT34506GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 450 x 6 mm red
27.37 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 450
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 450 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100281
  • Supplier number: CONTI AT34506GEN3
Pitch
3 mm
Width
6 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
450 mm