conti_at34508gen3
CONTI AT34508GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 450 x 8 mm red
34.27 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 450
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 450 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817321518
  • Supplier number: CONTI AT34508GEN3
Pitch
3 mm
Width
8 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
450 mm