conti_at5112532
CONTI AT5 1125 32 Conti Synchroflex timing belt - AT5112532
132.56 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 1125
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1125 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817107983
  • Supplier number: CONTI AT5112532
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
1125 mm