conti_at539032
CONTI AT5 390 32 Conti Synchroflex timing belt - AT539032
60.67 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Delivered from Belgium
Product description:
  • Polyurethane timing belts for the lower and medium power range
Properties:
  • Maintenance-free
Key features according to our expert
  • Length: 390
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 390 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817110266
  • Supplier number: CONTI AT539032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX
Nominal length
390 mm