conti_at554550
CONTI AT5 545 50 Conti Synchroflex timing belt - AT554550
109.25 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 545
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 545 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817108782
  • Supplier number: CONTI AT554550
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
545 mm