conti_at561016
CONTI AT5 610 16 Conti Synchroflex timing belt - AT561016
42.66 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 18.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 610
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 610 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817110341
  • Supplier number: CONTI AT561016
Pitch
5 mm
Width
16 mm
Nominal length
610 mm