conti_at569012
CONTI AT5 690 12 Conti Synchroflex timing belt - AT569012
36.48 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 690
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 690 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817269421
  • Supplier number: CONTI AT569012
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Nominal length
690 mm