conti_at572020
CONTI AT5 720 20 Conti Synchroflex timing belt - AT572020
57.12 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 720
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 720 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817107013
  • Supplier number: CONTI AT572020
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
720 mm