conti_at572050
CONTI AT5 720 50 Conti Synchroflex timing belt - AT572050
130.87 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 720
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 720 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817108850
  • Supplier number: CONTI AT572050
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
720 mm