conti_at582520
CONTI AT5 825 20 Conti Synchroflex timing belt - AT582520
63.75 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 825
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 825 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817107044
  • Supplier number: CONTI AT582520
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
825 mm