conti_at582532
CONTI AT5 825 32 Conti Synchroflex timing belt - AT582532
101.99 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 825
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 825 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817108225
  • Supplier number: CONTI AT582532
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
825 mm