conti_at592016
CONTI AT5 920 16 Conti Synchroflex timing belt - AT592016
56.65 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Length: 920
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 920 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817116534
  • Supplier number: CONTI AT592016
Pitch
5 mm
Width
16 mm
Nominal length
920 mm