conti_at592032
CONTI AT5 920 32 Conti Synchroflex timing belt - AT592032
113.36 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 920
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 920 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817117340
  • Supplier number: CONTI AT592032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
920 mm