conti_at510506gen3
CONTI AT510506GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 1050 x 6 mm red
38.99 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 50.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 1050
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 1050 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817321778
  • Supplier number: CONTI AT510506GEN3
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
1050 mm