conti_at522512gen3
CONTI AT522512GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 225 x 12 mm red
28.13 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 225
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 225 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817103176
  • Supplier number: CONTI AT522512GEN3
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
225 mm