conti_at52258gen3
CONTI AT52258GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 225 x 8 mm red
21.62 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 25.
  • Length: 225
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 225 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100601
  • Supplier number: CONTI AT52258GEN3
Pitch
5 mm
Width
8 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
225 mm