conti_at533016gen3
CONTI AT533016GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 330 x 16 mm red
36.57 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 330
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 330 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817100878
  • Supplier number: CONTI AT533016GEN3
Pitch
5 mm
Width
16 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
330 mm