conti_at533050gen3
CONTI AT533050GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 330 x 50 mm red
104.80 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 330
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 330 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817322058
  • Supplier number: CONTI AT533050GEN3
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
330 mm