conti_at537550gen3
CONTI AT537550GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 375 x 50 mm red
107.86 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 5.
  • Length: 375
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 375 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817315319
  • Supplier number: CONTI AT537550GEN3
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
375 mm