conti_at563020gen3
CONTI AT563020GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 630 x 20 mm red
67.70 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 15.
  • Length: 630
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 630 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102582
  • Supplier number: CONTI AT563020GEN3
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
630 mm