conti_at567050gen3
CONTI AT567050GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 670 x 50 mm red
158.96 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 670
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 670 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817102551
  • Supplier number: CONTI AT567050GEN3
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
670 mm