conti_at56706gen3
CONTI AT56706GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 670 x 6 mm red
27.75 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 33.
  • Length: 670
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 670 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817322447
  • Supplier number: CONTI AT56706GEN3
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Nominal length
670 mm