conti_at575050gen3
CONTI AT575050GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 750 x 50 mm red
169.22 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 750
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 750 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817289702
  • Supplier number: CONTI AT575050GEN3
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominal length
750 mm