conti_at57808gen3
CONTI AT57808GEN3 conti synchroflex gen 3 timing belt 780 x 8 mm red
37.50 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 37.
  • Length: 780
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 8 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominal length: 780 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817322591
  • Supplier number: CONTI AT57808GEN3
Pitch
5 mm
Width
8 mm
Nominal length
780 mm