conti_dhtd5200015
conti_dhtd5200015_2
conti_dhtd5200015
conti_dhtd5200015_2
CONTI DHTD 2000 D5M 15 Conti Synchrotwin timing belt - DHTD5200015
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 2000
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 15 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominal length: 2000 mm
  • Number of teeth: 400
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI DHTD5200015
Length
2000
Pitch
5 mm
Width
15 mm
Nominal length
2000 mm