conti_gtr872062
conti_gtr872062_2
conti_gtr872062
conti_gtr872062_2
CONTI GTR 720 8M 62 Conti Falcon PD timing belt - GTR872062
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Delivered from Belgium
  • Depending on application
  • From -30 °C to +130 °C
  • Length: 720
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 62 mm
  • Product line: CONTI FALCON PD
  • Nominal length: 720 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817585132
  • Supplier number: CONTI GTR872062
Pitch
8 mm
Width
62 mm
Nominal length
720 mm